Nákup nehnuteľnosti v Bulharsku

 

Investície do rekreačných nehnuteľností v Bulharsku.

 
 Ak ste sa rozhodli investovať do bulharských nehnuteľností a chcete si kúpiť hotel, rekreačný dom alebo byt na prenájom, teraz je ten správny čas!!!
 
 
 Nehnuteľnosti v na bulharskom pobreží získali v posledných rokoch popularitu nielen medzi Európanmi, ale aj medzi krajanmi. Podľa spoločnosti International Consulting Company Knight Frank sa ceny nehnuteľností v Bulharsku neustále zvyšujú a až v roku 2007 sa v priemere zvýšili o 30,6 %. Rozmach predaja nehnuteľností v Bulharsku, ktorý začal v roku 2003, sa nezhoršuje, ale len naopak - pristúpenie Bulharska k EÚ iba tento proces zosilnelo.
 
Bulharsko je krajina, kde môžete dobre tráviť dovolenku a dobre žiť.
 
Najväčšou výhodou tejto nádhernej krajiny je jej prirodzenosť a mierna stredomorská klíma. Rozmanitosť krajiny a prírody - vysoké hory s tradičnými lyžiarskymi strediskami a dlhé pobrežie Čierneho mora so slnečnými prímorskými letoviskami so svojimi nádhernými plážami pokrytými zlatým pieskom- dokáže vaše srdce dobyť navždy. Podnebie a voda v Bulharsku sú považované za liečivé. Tieto prírodné podmienky a skutočnosť, že náklady na bývanie a život v Bulharsku sú niekoľkokrát nižšie ako v iných krajinách EÚ, zaznamenáva a oceňuje stále viac Európanov.
 
Záujem zahraničných investorov o nehnuteľnosti v Bulharsku je naďalej veľký, najmä preto, že nákup nehnuteľností v tejto malej, ale rýchlo sa rozvíjajúcej krajine je lacnou a výnosnou investíciou.
 
 
 
Naša realitná kancelária vám pomôže realizovať vaše plány.

Rýchle vyhľadávanie:
Lokalita:

Vybrať mesto alebo časť obce:

Časť obce alebo názov komplexu:
Druh nehnuteľnosti:

EUR

EUR

Predaj Prenájom


Rozšírené hľadanie